Vzkazy správci

Sport a turistika, Kolektivní sporty

Aktuálně

Český pohár

Ve dnech 27.8. a 28.8. se předehrávalo 1.kolo Českého poháru,ve kterém překvapivě vypadl Most,který si nedokázal poradit s Ústím n/L. a naopak Liberec s naprostou samozřejmostí přehrál druholigový Turnov- 29:10 (15:4)
Bohužel se mi stále nedaří dostat se ke 100% výsledku zápasu Mostu,ale pokusím se je zde co nejdříve zveřejnit.

To ovšem nic nemění na faktu,že ve druhém kole se spolu utká Ústí n/Labem - Liberec a zbylá utkání druhého kola vzejdou z výsledků řádného 1.kola,které je na programu tento víkend.

LIBEREC-TURNOV

Liberecké hráčky vlétly do utkání jako raketa,proměňovaly rychlé protiútoky a za silné podpory publika si budovaly několikabrankový náskok. V 11. minutě byl stav na ukazateli 0:6 a domácí poprvé skórovaly až ve 13. minutě. Na výkonu domácích se největší měrou podepsala psychika, a také fakt, že turnovské hráčky mají házenou jako koníček na rozdíl od několikrát týdně trénujících hráček Liberce. Liberecké házenkářky nakonec vyhrály jasným skóre 29:10 po poločase 15:4. Pochvalu za svůj výkon zaslouží určitě brankářka Lenka Šimková z Turnova,která se mezi tyče navrátila asi po 15 leté pauze,z důvodu zranění brankářky,která za domácí normálně chytá.

Na herním projevu hráček z Liberce je vidět,že mají pro letošní sezonu vysoké cíle a,že postup ze druhé ligy do první rozhodně nebyl náhodný.

Statistiku jednotlvých střelkyň,spolu s podrobnějším info o druhém zápase dodám později.

Poslední komentáře
31.08.2008 19:19:40: To já samozřejmě vím,bylo to bráno ve srovnání s hráčkami Turnova,které většinou mají už vlastní rod...
31.08.2008 18:30:37: CHci jen připomenout,že i holky z Liberce to mají jako koníček.Jsou to studentky,nebo některé už cho...