Český pohár

Předehrávka 2.kola ČP

Ústí n/Labem:Liberec - 21:30 (13:12)

Uvnitř podrobnosti...

V utkaní byly liberecké hráčky jednoznačným favoritem a v průběhu začátku  prvního poločasu tomu vše nasvědčovalo.Prvních 15 min. vyhrály liberecké házenkářky 8 : 1 ,ale pak si asi myslely,že už je zápas rozhodnutý,ale opak byl pravdou a  druhých 15 min. prohrály 12 : 4  a najednou v pol. prohrávaly  rozdílem jedné branky 13 : 12.

Druhý poločas byl až do 15 min. byl vyrovnaný a až pak se liberecké hráčky zlepšily a dovedly utkání do vítězného konce.S předvedenou hrou,ale nemůžou být trenéři,ani hráčky spokojené.

Poslední komentáře
26.09.2008 14:57:56: smiley${1}
26.09.2008 11:16:58: Děkuji za kvalifikované vysvětlení.
26.09.2008 10:33:57: Rozlosování by být ještě nemělo,protože Liberec je jediné družstvo,které má odehrané 2.kolo.Až budou...
26.09.2008 09:31:07: na www.r1genus.cz píší,že Liberec hrale 3 kolo poháru se Slavií.Nemá se náhodou již losovat.Nevíte j...