Liga

Dohrávka 8.kola

Sokol II Kobylisy - DHC Plzeň - 23:27 (14:14)

Zápas Kobylisy - Plzeň
R. Miček: „K dohrávce 8. kola jsme zajížděli v úterý 11. 11. 2008 do Prahy. Samotné utkání začalo o 20 minut později oproti plánovanému začátku a opět se to projevilo na herní pohodě děvčat. Po rychlém začátku jsme vedli 1:4, ale pak jsme polevili v koncentraci, což se projevilo nevynucenými chybami a neproměňováním vyložených brankových příležitostí. Postupně jsme prohrávali 10:8, až nakonec poločas skončil remízou 14:14. Ani v druhém poločasu se děvčata nemohly dostat do správné herní pohody a pokračovaly v nevýrazné hře. Zvrat utkání nastal až po příchodu Kamily Boháčkové do branky, která měla několik výborných zákroků a tím pomohla družstvu se dostat do vedení, které holky udržely až do konce utkání. Musím ale děvčata pochválit za bojovnost a zarputilost, dokázaly vyhrát i když se jim hra vůbec nedařila. To je velice potěšitelné. Věřím, že zaváhaní ve výkonnosti již máme za sebou a v posledním domácím utkání v podzimní části ligy podáme proti Porubě, favoritovi celé ligy kvalitní výkon.

Kobylisy - Vyhnalová 8/2,Sukdoláková 5/1,Orságová 4,Benešová 2,Tomášková 2,Kleperádová 1,Moroczová 1

Plzeň - Havlová 12/3, Sedláčková 4, Rumlová 4, Pousková 3, Lišková 2, Míčová 1, Písařová 1