1.liga házené žen

Vyhledávání

Vlastní vyhledávání

Kalendář

Z diskuze

Vzkazy správci

Sport a turistika, Kolektivní sporty

Aktuálně

Liga

Již tuto sobotu a neděli odstartuje předehrávkou 14.kola jarní odvetná část 1.ligy házenkářek.

Olomouc - Liberec

Nováček 1.ligy,Liberec,kterému se mimořádně vydařila podzimní část,pojede v prvním utkání jara na horkou moravskou půdu a bude obhajovat podzimní vítězství proti juniorce Olomouce.Olomouc je po podzimu na 2.místě,bude mít výhodu domácího prostředí a měla by nastoupit v plné sestavě,proto si troufám říct,že bude v  utkání mírným favoritem.

Otrokovice - Kobylisy

Také házenkářky z pražských Kobylisy vycestují v prvním utkání na Moravu.Kobylisy,po loňském 3 místě,určitě pomýšlely na víc,než je momentální 9. příčka a pokud se ještě chtějí dostat do horní poloviny tabulky,budou muset jaro odehrát zakřka bez ztráty bodu.Nicméně Otrokovice posílené o 2 spojky a také o uzdravenou M.Prudkou, si nejspíš doma body vzít nenechají.

Zlín - Plzeň

Házenkářky Zlína,které se po podzimní části potácejí na dně tabulky,přivítají na své palubovce hráčky z Plzně,které jsou určitě také adeptkami na umístění v první pětce.Přesto,že je Plzeň v tomto utkání favoritem,Zlín umí být také velmi nevyzpytatelný a o body se doma určitě popere.

Slávia - Poruba

Asi nejnapínavější utkání se odehraje v Praze,kam už po druhé v krátké době vycestuje favorit celé 1.ligy,celek Poruby.Přesto,že má Poruba poměrně omlazený kádr,je asi největším adeptem na barážové dvojutkání a troufám si říct,že má ambice i nakouknout do interligy.Těžko v tomto zápase hledat favorita.V posledním měření,skončil zápas remízou a na podzim Poruba doma Slávii jasně přehrála.Určitě bude k vidění veliké drama.

Havlíčkův Brod - Cheb

V posledním zápase předehrávky,přivítá na své palubovce Havlíčkův Brod,házenkářky z Chebu.Družstvo Chebu,které je skoro celé složené z nezkušených dorostenek,by také nutně potřebovalo body,aby se vyhnulo nepříjemnému sestupu,ale Havl.Brod doma body nerozdává,takže Cheb bude společně s Astrou na jaře asi hlavně bojovat o záchranu.

Zápas Most - Astra se nepředehrává a hraje se v původním termínu 1.3.09

Žádné komentáře